Přeskočit na obsah

Kateřina Pražáková Dis.

Vystudovala jsem vyšší odbornou školu obor zahradní a krajinářská architektura. K trvalkám mě dostal jeden úžasný PAN zahradník, u kterého jsem pracovala (a zároveň se učila). Práce s trvalkami je úžasná hra, protože když znáte dobře  pravidla, je to nepřekonatelná zábava a radost. Jestli jste četli knihu Zahradníkův rok od Karla Čapka, tak se podle jejího autora pasuji na „zuřivého perenáře“.

Lenka Kalivodová

Vždycky jsem měla ráda zahradu mého dědečka, staré jabloně, na konci u lesa lísky, dva veliké ořešáky. Ještě před deseti lety bych tomu nevěřila, ale změnila jsem profesi, momentálně zahradnictví studuji na ČZU a byl to vážně dobrý nápad.

Ing. Lucie Slavíková

Vystudovala jsem Stavební fakultu na ČVUT, obor krajinné inženýrství. V Gardeu se věnuji především realizaci stavebních projektů. Skvělý je pohled na probíhající stavbu, kde s našimi ohromně šikovnými dělníky řešíme nejrůznější technické detaily a uprostřed rozkopané zahrady jsme zavaleni zeminou, cihlami a betonem. A následně pohled na hotové dílo – například koupací jezírko plné nadšených skotačících dětí v místě, kde byla dosud jen neudržovaná bahnitá zahrada.

Michaela Knotková

Po vystudování krajinného inženýrství jsem se stala v Gardeo vedoucí realizačního týmu. Udržuji stávající zahrady, navrhuji a vytvářím nové. Proto mne v zahradnictví téměř neuvidíte. Zato, pokud budete chtít navrhnout projekt pro vaši zahradu, budeme spolu neustále v kontaktu, dokud nedojde k jeho dokončení a předání.

Marie Böhmová

Celý život pracuji v zahradnictví nebo květinářství. Jsem v tomto prostředí spokojená, protože mne obklopují krásné rostliny a příjemně naladění zákazníci. Když totiž lidé nakupují květiny, dělá jim to radost.

Yveta Puchmajerová

Jana Matoušková

Kamila Jasmine

Pokud budete volat na prodejnu, první kontakt budete mít se mnou. V zahradnictví mne nejčastěji najdete za pokladnou. Upravuji pro vás prodejní plochu, zalévám kytičky a bylinky.

Yveta Puchmajerová

Daniela Raková