Stella, Snížek & Čertík
Naši mrňousci už mají jména! Holčička je Stella, černý je Čertík a ten třetí to je Snížek! ❤️ 

Děkujeme všem, kdo nám poslali tipy i těm, kdo hlasovali. Uvidíme, jak na jména uslyší 😊 Mezitím je v našem zahradním centru hlídáme, aby pásli jen, co mají a nesežrali vám kvetoucí novinky, které pro vás máme! 🤭 

Už jste je byli pohladit?

Gardeo Newsletter

Každý týden vám od nás přistane v mailové schránce newsletter s novinkami, akcemi a tipy pro vaši zahradu.

Your Title Here

* povinné pole
Call Now Button