Naši mrňousci už mají jména! Holčička je Stella, černý je Čertík a ten třetí to je Snížek! ❤️
Děkujeme všem, kdo nám poslali tipy i těm, kdo hlasovali. Uvidíme, jak na jména uslyší 😊 Mezitím je v našem zahradním centru hlídáme, aby pásli jen, co mají a nesežrali vám kvetoucí novinky, které pro vás máme! 🤭
Už jste je byli pohladit?