Automatické závlahy

Pracujeme s osvědčenou technologií firmy Hunter a Rainbird. Jako servisní partner navrhneme plán pravidelné údržby, jarní i podzimní servis.
Zpracujeme i návrh zavlažovacího systému za mírný poplatek (4000 + DPH) vč. zákresu.
Závlahy můžete sledovat i ovládat na dálku pomocí inteligentního systému HydraWise. Díky tomuto pokrokovému závlahovému systému můžete ušetřit až 50% nákladů na vodu.

hunter

Automatické závlahy pomáhají udržovat vaši zahradu v dobré kondici, ale zároveň dovedou ušetřit vodu ve srovnání s běžnou ruční zálivkou. Automatický zavlažovací systém sestává z tlakových nádrží, čerpadel, retenčních nádrží, čidel, rozvodů a rozstřikovačů nebo perforovaných hadic.

Pro správné fungování automatického zavlažovacího systému je třeba zajistit dostatečný zdroj vody, nebo jejich kombinaci. Pomůžeme vám zhodnotit zdroje ve vaší lokalitě a navrhneme propojení z retenční nádrže, studny či vodovodu. Rádi doporučíme nejvhodnější retenční nádrž, nebo zhotovíme nádrž na míru.

Ideálním obdobím pro založení závlahy je podzim až jaro, za předpokladu, že není zmrzlá zem. Výkopy vedení, popř. zakopávání retenčních nádrží s sebou může nést odstranění části drnu nebo jiné vegetace. Doplňkem zavlažovacího systému mohou být zavlažovací vaky na stromy, které oproti zalévání hadicí zaručí, že rostlina dostane potřebné množství vody. Vaky se používají po výsadbě vzrostlých stromů.

Chcete ušetřit až 50 % vody?

Rádi vám připravíme nabídku automatické závlahy na míru!

Automatické závlahy 1

Martin Reihser

Specialista – závlahář

+420 770 156 591, reihser@gardeo.cz

Vystudoval jsem bakalářský program na ČZU. Po té jsem dlouho pracoval na golfovém hřišti jako hlavní závlahář. Pořádaly se zde turnaje Challenge tour. Práce u golfu mne bavila, účastnil jsem se proto také výstavby nových golfových hřišť. V Gardeo se opět věnuji závlahám. Na zahradách tak můžu uplatnit své zkušenosti a kvalitu práce.