Návrhy, konzultace

& realizace

nabízíme kompletní nabídku služeb v oblasti zahrad

Návrhy

Setkáme se přímo na vaší zahradě, kde společně projdeme vaše přání a potřeby. Na základě této konzultace pro vás připravíme detailní návrh, včetně návrhu osázení, harmonogramu prací a přehledné cenové podmínky, abyste měli co nejucelenější představu plánovaných úprav. Ke každé zahradě přistupujeme naprosto individuálně a s respektem. 

Konzultace & poradenství

Máte nápad nebo už hotový návrh, ale nejste si něčím jistí? Ozvěte se nám, domluvíme si schůzku, zastavíme se u vás a vše s vámi probereme, ať už se jedná o dílčí úpravy, změny a nebo jen údržbu. Chcete poradit jen s malým koutkem zahrady? Ani to není problém! Neváhejte, ozvěte se a zkonzultujte vaše nápady s našimi odborníky. 

Realizace

Realizace je nejkrásnější a zároveň nejnáročnější částí projektu. Nabízíme kompletní škálu služeb. Založíme záhony i trávníky, přivezeme a vysadíme všechny rostliny včetně vzrostlých stromů a keřů či vodních rostlin a společně doladíme detaily. Realizací to ale nekončí, o zahradu je třeba alespoň sezónně pečovat a udržovat ji, i v tom vám můžeme pomoci. Nabízíme jak jednorázové tak pravidelné služby v oblasti údržby zahrad. 

Zpět na přehled našich služeb

Prohlédnout galerii realizací

Zahradní centrum

U vodárny 1450, Černošice
+420 733 587 769
gardeo@gardeo.cz

Realizace zahrad

U vodárny 1450, Černošice
+420 603 887 599
gardeo@gardeo.cz

Velkoobchod

Ukrajinská ul č.ev. 1528
+420 603 452 793
gardeo@gardeo.cz

Sledujte nás na sítích

Call Now Button