Těšíme se na vás ve středu 🌼

Těšíme se na vás ve středu 🌼 1

Byť s námi počasí ještě trochu polaškovalo a museli jsme takještě na chvilku zalézt do tepla, nyní už se odradit nedáme! Sice nás teď čeká asi trochu nepříjemného mokra, ba dokonce bahna, ale vláhy byl letos v zimě dostatek a tak pokud něco neumrzlo, zahrady by se nám měly odvděčit svou krásou v letošní sezóně.

A zatímco se venku pracovat nedalo, pilně jsme pro Vás vymýšleli, kreslili a připravovali zahrady, závlahy, jezírka a první realizace začnou cobydup!Proto prosíme ty z Vás, kteří se případně rozmýšlejí ještě z loňska nebo přemýšlejí nad novou realizací, dejte nám vědět co nejdříve, protože jarní kapacity se již tenčí. Samozřejmě počítáme s Vámi, stálými zákazníky, ohledně údržeb a servisů závlah a jezírek, dejte nám prosím též vědět, máte-li o naše služby zájem i v letošním roce, ať Vás zahrneme do našeho plánu prací. Aktualizovaný ceník našich služeb pro rok 2021 si můžete stáhnout zde.

Jinak ještě připomenu, že naše zahradní centrum Černošická zahrada je od zítřka otevřeno a je Vám opět k dispozici každý den v týdnu od 9 do 18 h včetně svátků. Naše stará „mokropeská báze“ již bude sloužit pouze pro výrobu a sklad.

Těšíme se na Vás

Za tým GARDEO

Olga Humlová

Těšíme se na vás ve středu 🌼 2