Návrh zahrady se slevou 50%!

Nemáte zatím konkrétní představu o zahradě,

nebo ta současná neodpovídá vašim přáním a potřebám?

 

Na nic nečekejte, obraťte se na nás a využijte naši nabídku 50% slevy na profesionální návrh!

 

Proč právě s námi?

  • Unikátní koncept: My v Gardeo víme, že vaše zahrada by měla odrážet váš životní styl, proto vám naši odborníci nejen navrhnou zahradu, ale vytvoří kompletní koncept, který zdůrazní výhody vašeho pozemku a potlačí nebo odstraní jeho případné nedostatky. Každý koncept i samotný návrh je unikátní a plně přizpůsobený vám a vaší rodině.
  • Krása po celý rok: Navrhneme zahradu tak, aby byla krásná a lákavá po celou sezónu. Hrajeme si s kombinováním barevností listů i kvetoucích rostlin a vašemu prostoru najdeme nejen krásné, ale i praktické využití.
  • Široká nabídka: S Gardeem získáte zcela kompletní službu a nemusíte shánět a vybírat další dodavatele. Od trvalkových záhonů a trávníků po jezírka, biobazény, závlahy a zelené střechy, to vše umíme nejen navrhnout, ale také realizovat. Nabízíme i výsadbu pečlivě vybraných vzrostlých stromů a v neposlední řadě jsme schopni pokrýt vlastní technikou drobné i náročnější terénní úpravy.
  • Rychlost a spolehlivost: Máme zkušenosti! S 28 realizovanými zahradami a 6 lety na trhu vám zaručujeme rychlou a spolehlivou realizaci. 

Jak probíhá návrh zahrady u Gardea?

Nemusíte se ničeho obávat, společně projdeme váš pozemek, poslechneme si vaše představy a následně vytvoříme koncept, který spojuje estetiku s praktičností. Garantujeme vám, že naši odborníci věnují pozornost všem vašim potřebám i přáním. 

Proč je důležité mít koncept zahrady?

Koncept zahrady nespočívá pouze v designu, ale i v praktickém využití prostoru. Ucelený a předem připravený koncept pomáhá předejít potenciálním problémům a zajišťuje, že vaše zahrada bude krásná a funkční a vy budete spokojeni.

Kde působíme?

Sídlíme v Černošicích a proto nejčastěji pracujeme právě zde a v sousedních Dobřichovicích. Nejste místní, nevadí! Našimi službami jsme schopni pokrýt celý středočeský kraj i Prahu. 

O krásné zahradě už nemusíte jen snít, s námi ji můžete mít.

Kontaktujte nás na tel. 602 365 175 nebo e-mailem na gardeo@gardeo.cz, rádi přijdeme k vám, abychom společně prošli vše, co si přejete pro svou novou, úžasnou zahradu.

 

⚠️ Akce platí do konce února při realizaci v roce 2024!⚠️

Gardeo Newsletter

Každý týden vám od nás přistane v mailové schránce newsletter s novinkami, akcemi a tipy pro vaši zahradu.

Your Title Here

* povinné pole
Call Now Button